خراسان رضوی برگزاری نشست‌های مشورتی کارگزاران با هدف تحقق برنامه عملیاتی

خراسان رضوی برگزاری نشست‌های مشورتی کارگزاران با هدف تحقق برنامه عملیاتی

نشست‌های مشورتی کارگزاران خراسان رضوی بصورت منطقه‌ای با هدف تحقق برنامه عملیاتی و چشم انداز سازمانی صندوق در سال 96 برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، به منظور برنامه‌ریزی و تحقق برنامه عملیاتی و همچنین چشم‌انداز سازمانی صندوق در سال 96 مطابق سنوات گذشته نشست‌های منطقه‌ای با حضور تمامی کارگزاران برگزار شد که در این جلسات ضمن تبیین اهداف و مامویت‌های صندوق در سال جاری موضوع افزایش ضریب پوشش بیمه‌ای با لحاظ شاخص‌های مورد نظر صندوق و حفظ بیمه‌شدگان موجود مورد تاکید قرار گرفت و  برای کلیه کارگزاران در سال جاری سهمیه تکلیفی تدوین و ابلاغ شد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان خراسان رضوی در حاشیه برگزاری نشست های مشورتی کارگزاران با فرمانداران شهرستانهای باخرزو خوشاب و معاون استاندار و فرماندار شهرستان سبزوار و اصحاب رسانه دیدارداشت و بر همکاری بیش از پیش کلیه دستگاه‌ها و نهاد‌های مسئول در جهت اطلاع‌رسانی به جامعه هدف تاکید کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©