کهگیلویه و بویراحمد پایان خرداد، آخرین فرصت 50 ساله‌‌ها برای عضویت در صندوق

کهگیلویه و بویراحمد پایان خرداد، آخرین فرصت 50 ساله‌‌ها برای عضویت در صندوق

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد از آخرین فرصت افراد بالای 50ساله برای عضویت در این صندوق خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، عیسی کریمی افزود: کشاورزان، روستائیان و عشایر استان که بالای 50 سال سن دارند، می توانند تا پایان خرداد ماه جاری با مراجعه به کارگزاری‌های این صندوق مستقر در فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، تعاونی‌های روستایی و عشایری استان مراجعه و نام‌نویسی کنند و عضو این صندوق شوند.

وی بیان کرد: در سال 1396 حداقل پرداختی بیمه بابت یک سال 210 هزار تومان و حداکثر 480 هزار تومان است که دوبرابر این مبالغ سهم دولت یعنی حداقل سهم دولت 420هزار تومان و حداکثر آن 960هزار تومان است که دولت به ازای یک نفر بیمه شده در مناطق روستایی و عشایری حق بیمه پرداخت می‌کند .

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بعد از مهلت مقرر حداقل و حداکثر سن بیمه شوندگان این صندوق 18 و پنجاه سال است، خاطرنشان کرد: پرداخت مستمری بازنشستگی، ازکار افتادگی کلی، قابلیت انتقال سوابق بیمه‌ای از این صندوق به دیگر مراکز و سازمان‌ها و ادارات و نیز پرداخت مستمری بازماند‌گان از مهمترین مزایای بیمه شدن در این صندوق است.

کریمی همچنین با اعلام شرایط عضویت سن بازنشستگی بیمه‌شدگان این صندوق تصریح کرد: بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی کسانی که در این صندوق سابقه 10 سال بیمه را دارند و سن آنها به 70سال رسیده است می‌‌توانند با مراجعه به کارگزاری‌های این صندوق درخواست بازنشستگی خود را ارائه دهند.

وی اضافه کرد: هم‌اکنون 22 هزار و 500 خانوار با جمعیتی بالغ بر 70 هزار نفر از کشاورزان، روستائیان و عشایر استان عضو این صندوق هستند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,099
  • 3,874,400
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©