آذربایجان شرقی بیمه‌پردازی مستمر موجب پایداری صندوق بیمه اجتماعی شده است

آذربایجان شرقی بیمه‌پردازی مستمر موجب پایداری صندوق بیمه اجتماعی شده است

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر آذربایجان‌شرقی گفت: بیمه‌پردازی مستمر موجبات پایداری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را فراهم کرده است.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد نظری در کارگاه آموزشی، توجیهی کارگزاران شهرستان‌های آذرشهر و اسکو با اعلام این مطلب گفت: پایداری صندوق به نفع شرکای اجتماعی اعم از بیمه‌گزار، کارگزار و البته در راستای منافع درازمدت صندوق برای پاسخگویی مطلوب به مطالبات اعضا خواهد بود.

وی از اجرای راهکارهای جدید برای ارتقای شاخص تمدید بیمه شدگان با ابلاغ روش های رقابتی بین کارگزاران مناطق مختلف خبر داد در ادامه برقراری انواع مستمری‌های قانونی در صندوق بویژه صدور احکام بازنشستگی پیش از موعد روستائیان و عشایر را منوط به برقراری رابطه بیمه ای متقاضیان با صندوق بیمه اجتماعی دانست و خاطرنشان ساخت: از این جهت مسوولیت و بار اصلی تبیین اهمیت تمدید بموقع عضویت بیمه‌شدگان صندوق و اطلاع‌رسانی در این زمینه متوجه کارگزاران است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر آذربایجان شرقی در خاتمه میانگین نرخ تمدید سالانه استان را ۶۱ درصد برشمرد و افزود: باید گام‌های محکم‌تری برای ارتقای نرخ تمدید سالانه برداریم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 654
  • 3,888,909
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©