خراسان جنوبی تلاش برای  پوشش همگانی بیمه اجتماعی در شهرستان خوسف

خراسان جنوبی تلاش برای  پوشش همگانی بیمه اجتماعی در شهرستان خوسف

به منظور پوشش همگانی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و تشکیل ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی، مدیر صندوق استان خراسان جنوبی با فرماندار شهرستان خوسف دیدار و گفت و گو کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ابوالفضل فرج زاده، در دیدار با شفیعی با اشاره به ویژگی‌های صندوق بیمه اجتماعی و شرایط و مزایای عضویت در آن تاکید کرد: شهرستان خوسف رتبه چهارم را از لحاظ در‌صد جذب جمعیت مشمول به خود اختصاص داده است.

او با اشاره به وضعیت و تعداد بیمه‌شدگان و جمعیت مشمول شهرستان و تعداد کارگزاران خوسف یادآور شد: در جهت تعامل و هم افزایی و فرهنگ بیمه‌ای در شهرستان خوسف‌، تشکیل ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان اهمیت به سزایی دارد.

فرماندار خوسف هم در این دیدار با اشاره به خدمات ارزنده‌ای که صندوق بیمه اجتماعی به کشاورزان، روستاییان و عشایر ارائه می‌کند قول مساعدت همکاری در جهت تشکیل ستاد راهبردی و نشست‌های مشورتی دهیاران در شهرستان را داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 621
  • 3,888,876
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©