مدیرکل آمار، فناوری اطلاعات و محاسبات بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی:  امکان پرداخت اینترنتی مبلغ حق بیمه فراهم شد

مدیرکل آمار، فناوری اطلاعات و محاسبات بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی:  امکان پرداخت اینترنتی مبلغ حق بیمه فراهم شد

مدیرکل آمار، فناوری اطلاعات و محاسبات بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی از فراهم شدن امکان پرداخت اینترنتی مبلغ حق بیمه برای بیمه‌شدگان خبر داد.


 

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر محسن کهتری با بیان این مطلب گفت: در راستای تکمیل و توسعه طرح جامع بیمه‌ای صندوق و به منظور تسهیل در امر بیمه‌پردازی توسط بیمه‌شدگان، امکان پرداخت اینترنتی مبلغ حق بیمه بصورت آنلاین از طریق سامانه بیمه‌ای سبا و نیز بخش امکانات ویژه وب‌سایت اینترنتی، صندوق فراهم شد.

وی افزود: بر این اساس، بیمه‌شدگان صندوق قادر خواهند بود بدون مراجعه به شعب بانک کشاورزی، بلافاصله پس از دریافت شناسه پرداخت، از هر نقطه‌ای در سطح کشور که دسترسی به اینترنت برقرار باشد، با وارد کردن مبلغ و شناسه پرداخت، نسبت به واریز مبلغ حق بیمه خود اقدام کنند و پس از آن ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت، فیش واریزی بصورت الکترونیکی در کارنامه سوابق بیمه‌ای فرد درج می‌شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©