مازندران برگزاری جلسه با دبیر کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

مازندران برگزاری جلسه با دبیر کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی

جلسه سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان مازندران با نیازآذری دبیر کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی  به منظور ارائه توضیحاتی از شرایط صندوق برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه محمد ابراهیمی، سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان مازندران با اشاره به اینکه تمام روستائیان و کشاورزان بین 18 تا50 سال می‌توانند در صندوق بیمه اجتماعی عضو شوند گفت: عضویت در صندوق‌های بیمه‌ای باعث می‌شود زمانی که معیشت افراد به دلیل فوت‌، پیری و یا از کارافتادگی سرپرست خانوار با مشکل مواجه شد آن‌ها را از حقوق و مزایای قانونی خود با حفظ کرامت و عزت نفس برخوردار کند.
وی افزود: افرادی که ماهیانه 350 هزار تومان درآمد دارند بابت یکسال 210 هزار تومان و افرادی که ماهیانه 800 هزار تومان درآمد دارند‌، بابت یکسال  480 هزار تومان پرداخت به عنوان حق بیمه پرداخت می‌کنند. حق بیمه در صندوق 15 درصد از سطوح درآمدی است که 5 درصد آن توسط بیمه شده پرداخت می‌شود و 10 درصد آن را دولت به عنوان کمک و سهم دولت برای کشاورزان‌، روستائیان و عشایر پرداخت می‌کند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 327
  • 4,137,800
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©