با میزبانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جلسه هم‌افزایی دستگاه‌های موثر در توسعه روستاها برگزار شد

با میزبانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جلسه هم‌افزایی دستگاه‌های موثر در توسعه روستاها برگزار شد

بیست و هفتمین جلسه هم‌افزایی دستگاه‌های موثر در زمینه توسعه روستایی و اقتصادی نمودن فعالیت‌ها در روستاها به میزبانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این جلسه که با حضور معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران سازمان‌های مرتبط با معاونت امور روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و سایر ارگان‌های دست‌اندرکار در حوزه توسعه روستا برگزار شد، رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی، معاون امور بیمه‌ای و هم‌چنین سایر مدیران صندوق بیمه اجتماعی توضیحاتی از چگونگی فرآیند توسعه چتر بیمه در روستاها ارائه کردند و در ادامه راهکارهای مختلف به منظور رسیدن به نقطه مطلوب پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، پیگیری شد.

اطلاع از شرایط بیمه شدن، بیمه پردازی، میزان سرمایه‌های صندوق، تعداد افراد مشمول و همچنین تعداد افراد بیمه شده، بخشی از آنچیزهایی بود که در جریان گفت‌وگوهای این جلسه صورت گرفت و پس از آن تعدادی از نمایندگان دستگاه‌های حاضر در جلسه به ارائه نقطه‌نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و سوالات خود را از مدیران صندوق جویا شدند.

بر همین اساس افزایش همکاری‌های دو یا چند جانبه به منظور خدمت‌رسانی بیشتر به کشاورزان، روستاییان و عشایر را می‌توان از دستاوردهای این جلسه عنوان کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©