خراسان رضوی پوشش بیمه اجتماعی، توسعه پایدار روستاها را به همراه دارد

خراسان رضوی پوشش بیمه اجتماعی، توسعه پایدار روستاها را به همراه دارد

به مناسبت سالروز تاسیس نهاد دهیاری‌های خود‌کفا، همایش دهیاران منتخب استان خراسان رضوی استاندار، معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استاندار، مدیرکل روستایی و عشایری استانداری خراسان رضوی و تعداد دیگری از مدیران استانی برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این مراسم، وحید قربانی، مدیرکل امور روستایی و عشایر خراسان رضوی تصریح کرد: یکی از وظایف دهیاران به لحاظ اجتماعی در روستاها افزایش سطح امید‌واری در بین روستاییان و عشایر است و در همین راستا باید با اطلاع‌رسانی در روستاها، روستاییان و عشایر را از خدمات ارائه شده توسط صندوق بیمه اجتماعی مطلع کنند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه دولت از طریق پرداخت دو برابر حق بیمه پرداختی به بیمه‌شدگان صندوق یارانه نقدی بیشتری به آنان پرداخت می‌کند گفت: خدمات صندوق بیمه اجتماعی به کاهش فقر‌، افزایش امید به زندگی‌، جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستاییان به شهرها، بهبود زیرساخت‌های اقتصادی و در نتیجه توسعه اقتصادی و اجتماعی بخش کشاورزی، روستایی و عشایر می‌شود.

همچنین مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان رضوی هم در این مراسم گفت: دهیاران می‌توانند به در راستای تلاش برای دستیابی به روستای پاک و عاری از اعتیاد و طلاق موضوع پوشش صد‌در‌صدی جمعیت مشول روستاها را در دستور کار قرار دهند که قطعا این مهم در رسیدن به توسعه پایدار و کاهش آسیب‌های اجتماعی مفید باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 688
  • 4,126,078
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©