مازندران اظهار امیدواری مدیرکل صنعت‌، معدن و تجارت استان برای همکاری با صندوق

مازندران اظهار امیدواری مدیرکل صنعت‌، معدن و تجارت استان برای همکاری با صندوق

در جریان دیدار سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان مازندران با مدیرکل صنعت‌، معدن و تجارت این استان، راه‌های همکاری‌های دوجانبه مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این دیدار محمد ‌پورعمران، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با مفید دانستن مزایای صندوق بیمه اجتماعی و اهمیت بیمه‌های اجتماعی برای مردم گفت: اطلاع‌رسانی به مردم برای عضویت در صندوق‌های بازنشستگی به منظور توجه به آینده زندگی‌شان از اهمیت بسزایی برخوردار است و در این راستا باید تلاش‌های زیادی صورت گیرد.

وی در ادامه اعلام آمادگی کرد تا با انعقاد تفاهم نامه‌ای میان اداره کل صنعت‌، معدن و تجارت و مدیریت صندوق بیمه اجتماعی استان مازندران تمامی مشمولین حوزه صنعت، معدن و تجارت و قالیبافان به عضویت صندوق در آیند.

همچنین در این دیدار محمد ابراهیمی، سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان مازندران با بیان اینکه همه روستائیان و کشاورزان با‌لای 18 تا 50 ساله  می‌توانند در از خدمات صندوق بیمه اجتماعی بهره‌مند شوند گفت: عضویت در صندوق‌های بیمه‌ای باعث می‌شود زمانی که معیشت خانواده‌ها به دلیل فوت‌، پیری و یا از کارافتادگی سرپرست خانوار با مشکل مواجه شد، سایر اعضاء خانواده با حفظ کرامت و عزت نفس از حقوق و مزایای قانونی برخوردار شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©