خراسان رضوی برگزاری نشست مشورتی دهیاران سطح شهرستان بجستان

خراسان رضوی برگزاری نشست مشورتی دهیاران سطح شهرستان بجستان

  نشست مشورتی دهیاران سطح شهرستان بجستان به منظور همکاری همه جانبه مجموعه فرمانداری شهرستان با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جهت رسیدن به پوشش صد‌درصدی مشمولین ...


 

نشست مشورتی دهیاران سطح شهرستان بجستان به منظور همکاری همه جانبه مجموعه فرمانداری شهرستان با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر جهت رسیدن به پوشش صد‌درصدی مشمولین بیمه برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این نشست، حسین اسدی، معاون فرمانداری بجستان تصریح کرد: دهیاران به‌عنوان نماینده دولت در روستاها با توجه به شناخت ویژگی‌های اجتماعی و مسائل و مشکلات مختلف می‌توانند با انعکاس به موقع و همکاری با سایر دستگاه‌های اجرایی زمینه افزایش رضایتمندی مردم در روستاها را فراهم آورند.

وی افزود: یکی از اقدامات ارزشمند دولت تدبیر و امید بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان‌ و عشایر است که خوشبختانه شهرستان بجستان در این حوزه رتبه اول استان را داراست.

در ادامه مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان خراسان رضوی با بیان اینکه در حال حاضر ۲۴ درصد از جمعیت مشمول تحت پوشش بیمه صندوق بیمه روستاییان و عشایر هستند گفت: این در حالی است که این آمار در بجستان به بیش از ۵۰ درصد رسیده و این شهرستان بیشترین آمار بیمه‌شدگان روستایی در استان را داراست که امیدواریم با تلاش‌های مجموعه فرمانداری بخشداران و دهیاران شهرستان زمینه پوشش صددرصدی بیمه‌شدگان این شهرستان فراهم شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,916
  • 4,190,797
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©