با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ستادی و استانی اجلاس کشوری مدیران صندوق بیمه اجتماعی برگزار شد

با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ستادی و استانی اجلاس کشوری مدیران صندوق بیمه اجتماعی برگزار شد

اجلاس کشوری مدیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، طی دو روز، در شهرستان سرعین استان اردبیل و با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ستادی و استانی صندوق برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این اجلاس دو روزه، راهکارهای افزایش جذب بیمه شده، ارتقای خدمات ارائه شده به بیمه شدگان، نیازهای صندوق در حوزه‌های مختلف اجرایی، مسائل مالی و اداری و همچنین راهکارهای پیش رو برای چهار سال آینده دولت تدبیر و امید بررسی شد.

در روز نخست این اجلاس، سه کارگروه بیمه‌ای، مالی و پشتیبانی و بودجه برگزار شد که طی آن‌ها، مدیران استانی و ستادی به بحث و تبادل‌نظر در حوزه‌های مختلف پرداختند. در روز دوم نیز، مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی موضوعات مختلفی که باید در طول ماه‌های پیش رو به عنوان راهکارهای اصلی صندوق مورد توجه قرار گیرد را گوشزد کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,165
  • 4,125,293
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©