آذربایجان شرقی شرط سنی عضویت در بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعلام شد

آذربایجان شرقی شرط سنی عضویت در بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعلام شد

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای مرداد جاری شرط سنی برای عضویت در این صندوق، داشتن ۱۸ تا ۵۰ سال تمام است.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد نظری دوشنبه با بیان اینکه براساس مصوبه مچلس شورای اسلامی در حال حاضر صرفا زنان و مردان متولد بعد از ۱۳۴۶ می‌توانند به عضویت صندوق درآیند، اظهار داشت: واجدین شرایط می‌توانند با مراجعه به نزدیکترین کارگزاری محل سکونت خود نسبت به نام‌نویسی و بیمه‌پردازی اختیاری در  صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اقدام کنند.

وی ادامه داد: بیمه‌گزاران صندوق با استفاده از کمک ۱۰ درصدی دولت تدبیر و امید از مزایای چهارگانه مستمری‌های بازنشستگی پیش از موعد، پیری، از کارافتادگی و فوت برخوردار می‌شوند.

نظری همچنین مشمولین عضویت در صندوق  بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را تمامی زنان و مردان فاقد بیمه اجتماعی ساکن در روستاها و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت، عشایر، کشاورزان غیرساکن در روستاها، رانندگان حمل و نقل بار و مسافر بین شهری ساکن در روستاها و شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت، معرفی‌شدگان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و نظام دامپزشکی برشمرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©