البرز وظایف اعضای ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کرج مشخص شد

البرز وظایف اعضای ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کرج مشخص شد

در جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر شهرستان کرج زمانی فرماندار کرج وظایف تمامی اعضای ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر شهرستان کرج را مشخص کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه که در فرمانداری کرج به ریاست زمانی و با حضور بشیری مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان‌، بخشداران و سایر مدیران اجرایی برگزار شد زمانی با اشاره به اهمیت و جایگاه تامین اجتماعی از تمامی دستگاه‌های اجرایی خواست تا در اطلاع‌رسانی خدمات صندوق برای جامعه هدف تلاش کنند. 
فرماندار کرج گفت: انجام طرح ده گردشی در مناطق روستایی، شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت و شناسایی افراد واجد شرایط توسط دهیاری، شوراها و جهاد کشاورزی می‌تواند باعث تسریع در عضویت مشمولین شودکه لازمه آن، برگزاری جلسات آموزشی برای شوراها، دهیاران، بهورزان، کشاورزان و سایر مسؤلین است.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان هم در تشریح مزایا و خدمات صندوق گفت: افراد با عضویت در این صندوق از یارانه 10 درصدی دولت در پرداخت حق بیمه برخوردار می‌شوند و تنها مبلغ حداقل 210 هزار تومان و حداکثر 480 هزار تومان بابت 5 درصد حق بیمه یک سال برای یک خانوار پرداخت می‌کنند. 
بشیری گفت: تمامی کشاورزان، روستائیان، عشایر، زنان خانه‌دار روستایی و عشایر، ساکنین و رانندگان حمل بار و مسافر بین شهری شهر های آسارا و گرمدره، شاغلین فصلی و … که بالای 18 سال سن داشته باشند می‌توانند عضو صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شوند. 
وی با اشاره به اصل 29 قانون اساسی گفت: دولت درصدد است کشاورزان، روستائیان و عشایر را بیمه کند تا در زمان  پیری، کهولت سن، از کارافتادگی و یا فوت سرپرست خانوار بتوانند مثل سایر اقشار جامعه با حفظ منزلت و کرامت انسانی از حقوق و مستمری قانونی برخوردار شوند.
 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 199
  • 3,888,454
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©