یزد استفاده ازظرفیت دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای درجهت معرفی بیشتر صندوق

یزد استفاده ازظرفیت دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای درجهت معرفی بیشتر صندوق

همزمان با هفته مهارت مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان یزد و جمعی از کارگزاران استان ضمن بازدید از کارگاه‌های آموزش فنی و حرفه ای استان با مدیرکل فنی و حرفه ای دیدار کردند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، افضلی مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان یزد در این بازدید گزارشی از برنامه‌های آموزشی مرکز،‌‌‍‍‍‍ طرح کار‌آموزی در محیط واقعی کار و طرح کارورزی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی ارائه کرد.

حسن ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان یزد ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های ارزنده سازمان فنی حرفه‌ای در افزایش مهارت فنی جوانان جویای کار در روستاها از آموزش‌های فنی حرفه‌ای به عنوان فرصت عالی برای رفع معضل بیکاری جوانان و ایجاد اشتغال پایدار یاد کرد.

وی با تشریح  فعالیت‌های صندوق و مزایای آن آمادگی بیمه اجتماعی را درجهت بیمه کردن تمامی کارورزان آن سازمان که مرتبط با جامعه کشاورزی و روستایی هستند اعلام کرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,774
  • 3,874,075
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©