یزد همکاری مسئولان شهرستان خاتم برای افزایش بیمه‌شدگان

یزد همکاری مسئولان شهرستان خاتم برای افزایش بیمه‌شدگان

در جریان دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان یزد با معاون فرماندار و بخشدار بخش مرکزی شهرستان خاتم راهکارهای همکاری برای افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی بررسی شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این دیدار، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان یزد خواستار تعامل بیشتر در جهت شناساندن صندوق به جامعه هدف شد و از مسئولان شهرستان خواست تا لیست سهمیه تکلیفی را برای دهیاران و شوراها تعیین کنند.

وی همچنین خواستار قرار دادن امکانات بیشتر در اختیار کارگزاران و در صورت امکان دعوت از کارگزاران جهت شرکت در جلسات دهیاران و شوراها به منظور معرفی و بیان مزایا و حمایت‌های صندوق شد.

از سوی دیگر مسئولان این شهرستان هم در این جلسه قول مساعدت برای همکاری بیشتر با صندوق و کارگزاران شهرستان خاتم را دادند و مقرر شد تا سهمیه تکلیفی جذب بیمه برای دهیاران و شوراها تعیین و در اختیار آنها قرار گیرد/.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 725
  • 4,127,989
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©