قزوین تمامی موانع عضویت کشاورزان، روستائیان در دولت یازدهم برداشته شد

قزوین تمامی موانع عضویت کشاورزان، روستائیان در دولت یازدهم برداشته شد

  مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قزوین تصریح کرد: با نظر مثبت دولت یازدهم و مجموعه مدیریت صندوق تمامی موانع دست و پاگیر عضویت در صندوق برداشته و شرایط ...


 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قزوین تصریح کرد: با نظر مثبت دولت یازدهم و مجموعه مدیریت صندوق تمامی موانع دست و پاگیر عضویت در صندوق برداشته و شرایط عضویت مشمولان سهل الوصول‌تر شده است.

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، رضایی با حضور در برنامه زنده رادیویی گفتمان، با اشاره به مزایای عضویت درصندوق اضافه کرد: درگذشته صندوق به‌دلیل نوپایی، تنها در بخش مستمری بازماندگان و از کارافتادگی  مستمری‌بگیر داشت که با تصویب بازنشستگی پیش از موعد توسط مجلس و تأمین بار مالی ناشی از اجرای این طرح توسط دولت در یک‌ماه آینده شاهد صدور اولین سری از احکام بازنشستگان صندوق  در استان قزوین خواهیم بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,210
  • 4,191,091
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©