آذربایجان شرقی بررسی تأیید نهایی نام نویسی ۳۳ هزار و۸۰۰ بیمه شده جدید

آذربایجان شرقی بررسی تأیید نهایی نام نویسی ۳۳ هزار و۸۰۰ بیمه شده جدید

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان آذربایجان شرقی گفت: کارشناسان ستاد مرکزی صندوق در سفر سه روزه به استان، تأیید نهایی نام نویسی حدود ۳۳ هزار و۸۰۰ نفر از بیمه شدگان آذربایجان شرقی را بررسی کردند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد نظری با اعلام این خبر گفت: گروه کارشناسی اعزامی ستاد مرکزی صندوق متشکل از رئیس و کارشناسان اداره وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی صندوق و نماینده اداره کل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها بودند.

وی افزود: این گروه کارشناسی در سفر سه روزه به آذربایجان شرقی، با حضور در دفاتر کارگزاری شهرستان‌های تبریز، هریس، سراب، بستان‌آباد و اسکو از نزدیک در جریان امورات جاری دفاتر کارگزاری و نحوه ثبت نام و تنظیم پرونده‌های فنی بیمه شدگان و ارائه خدمات به مراجعین قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه در این بازدیدها، نکات ضروری در خصوص عوامل اجرایی کارگزاری‌ها از سوی بازرسین و مدیر صندوق استان گوشزد شد، خاطرنشان کرد: در بازدید از کارگزاری‌ها همچنین فرم‌های ارزیابی مرتبط تکمیل و نسبت به نیازسنجی و آشنایی با مشکلات کارگزاران اقدام شد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان در بخش دیگری از سخنانش از تشکیل نشست‌های کاری با مشارکت گروه کارشناسی اعزامی از ستاد وکارشناسان دفتر استانی صندوق در طی این سفر خبر داد و گفت: در این نشست‌ها، راهکارهای مختلف برای تسریع در ساماندهی وضعیت کارگزاران موجود، صدور مجوزهای لازم برای فعالیت کارگزاری‌های جدید در مناطق موردنیاز و تسهیل در روند اجرایی نام‌نویسی از متقاضیان به عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان مورد بحث قرار گرفت.

نظری، بررسی تأیید نهایی نام‌نویسی حدود ۳۳ هزار و ۸۰۰ نفر از بیمه شدگان جدید آذربایجان شرقی را از دیگر اقدامات انجام گرفته در نشست‌های مشترک اعلام کرد و افزود: گروه کارشناسی اعزامی از ستاد مرکزی بر پیگیری و رفع برخی مشکلات فنی از جمله مغایرت‌های احتمالی بانکی تاکید و در خصوص اصلاح فرآیند و تکمیل مشخصات هویتی بیمه شدگان، اطلاعات شغلی، اسکن تصاویر و صدور کارت شناسایی ۱۷ هزار بیمه شده فاقد کارت قول مساعد دادند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©