فارس نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی با بخشدار زرقان

فارس نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی با بخشدار زرقان

نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان فارس با بخشدار زرقان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این نشست، کمالی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، ضمن تشکر و قدردانی از اختصاص وقت و تشکیل جلسه با ارائه آمار و عملکرد شهرستان شیراز و بخش زرقان خدمات بیمه اجتماعی را بصورت اجمالی معرفی و نحوه به عضویت در‌‌آمدن روستائیان و عشایر و همچنین مدد‌جویان بهزیستی و سطوح درآمدی و سهم دولت و بیمه و شده را تشریح کرد.

وی گفت: با توجه به نامه معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم کشور تشکیل جلسات ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر یک ضرورت است و به همین دلیل از بخشدار منطقه می‌خواهیم تا با همت جدی مجموعه بخشداری و توسعه فرهنگی در برگزاری جلسات‌، خدمات صندوق را به اطلاع جامعه هدف برسانیم و موجب به عضویت در آمدن تعداد بیشتری از جامعه هدف باشیم.

همچنین کوشا، بخشدار زرقان، ضمن تشکر از کمالی بدلیل حضور در بخشداری و سرکشی از روستاهای بخش زرقان با اشاره به اهمیت موضوع و تامین آتیه کشاورزان و روستاییان گفت: با عنایت به خشکسالی‌های اخیر تعداد قابل توجهی از کشاورزان عزیز بیکار شده و بعضا فقط با دریافت یارانه امورات خود را سپری می‌کنند.

وی در ادامه با اشاره به گستردگی بخش زرقان و جمعیت قابل توجه این بخش که بالغ بر 80 هزار نفر هستند گفت: عمده فعالیت ساکنین زرقان کشاورزی است که خدمات بیمه روستاییان و عشایر می‌تواند امیدی برای آینده این عزیزان باشد.

در پایان کوشا با قول مساعدت در خصوص برگزاری جلسات ستاد راهبردی دهیاران را ملزم به اطلاع‌رسانی خدمات صندوق کرد تا رشد آماری بیمه‌شدگان در این بخش صورت گیرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 767
  • 4,128,031
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©