فارس نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی با دهیاران و شوراهای بخش قطرویه

فارس نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی با دهیاران و شوراهای بخش قطرویه

نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان فارس با دهیاران بخش قطرویه برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه، کمالی، مدیر بیمه اجتماعی استان فارس گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات ارزشمندی به اقشار مختلف جامعه ارائه شده است که یکی از ارزنده‌ترین آن‌ها گسترش نظام بیمه‌ای است.

وی در ادامه با بیان اینکه خلاء بیمه‌ای در بین روستاییان و عشایر سال‌های سال مشهود بوده و رکن اصلی و اساسی حفظ توان اقتصادی کشور به فراموشی سپرده شده و تحت حمایت هیچ صندوق بیمه‌ای قرار نگرفته بودند گفت: توجه به مسائل و مشکلات جامعه روستایی در رئوس فعالیت‌های دولت قرار گرفته و در همین راستا صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با این رویکرد در سال 1384 شروع به فعالیت کرد تا جامعه شریف و زحمتکش روستایی و عشایری را به عضویت صندوق درآورد و آینده این عزیزان را تامین کند.

کمالی به نحوه ثبت‌نام و سطوح درآمدی و سهم بیمه شده و دولت پرداخت و از بخشدار و تمامی حضار در جلسه خواست تا با همدلی و صمیمیت، خدمات صندوق را به اطلاع جامعه هدف رسانده و رشد هرچه بیشتر آمار بیمه‌ای در بخش قطرویه محقق شود.

در ادامه رضایی، بخشدار قطرویه گفت‌: تامین آتیه نیاز ضروری هر جامعه است و بیمه روستاییان و عشایر نیاز مبرم ساکنین روستا و مناطق عشایری است تا بتوانند با امید و دلگرمی به آینده زندگی پر رونقی را در روستاها داشته باشند .

وی همچنین از دهیاران وشوراهای بخش قطرویه خواست تا با قید فوریت خدمات بیمه روستاییان و عشایر را به اطلاع جامعه هدف برسانند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©