سیستان و بلوچستان راه‌اندازی اولین کارگزار بخش خصوصی صندوق در شهر مرزی میرجاوه

سیستان و بلوچستان راه‌اندازی اولین کارگزار بخش خصوصی صندوق در شهر مرزی میرجاوه

همزمان با هفته دولت اولین کارگزار بخش خصوصی صندوق در شهر مرزی میرجاوه راه‌اندازی شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، همزمان با هفته دولت‌، اولین کارگزاری بخش خصوصی در شهر مرزی میرجاوه با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان و فرماندار شهرستان راه‌اندازی شد.

در جریان مراسم بازگشایی این کارگزاری شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان ضمن ارایه برنامه‌ها و سیاست‌های ابلاغی در سال جاری‌، به نقش و تاثیر کارگزار در پاسخگویی به مطالبات مردم اشاره و از فرماندار خواست تا با اطلاع‌رسانی از راه‌اندازی این کارگزاری از طریق بخشداران‌، دهیاران و اعضای شورای اسلامی شهر و روستا‌، گوشه‌ای از خدمات و حمایت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید را از این قشر آسیب پذیرکشاورز‌، روستایی و عشایری بنحو مطلوب برای مردم بازگو کنند.

فرماندار میرجاوه هم با غنیمت شمردن یادآوری خدمات نظام و دولت در هفته گرامیداشت دولت‌، از راه‌اندازی این کارگزاری ابراز خوشنودی کرد و گفت: یکی از خدمات ارزشمند برای این مردم صبور و مرزداران غیور همین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر است که با ارایه خدمات خود می‌تواند گوشه‌ای از دغدغه آینده این عزیزان را مرتفع کند و این خدمات مطلوب منجر خواهد شد تا نواحی مرزی ما خالی از سکنه نماند و مردم مجبور به مهاجرت به شهرهای دیگر نشوند.

در جریان این مراسم مقرر شد با هماهنگی مدیریت صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان و فرمانداری میرجاوه موضوع گسترش چتر حمایتی بیمه اجتماعی برای مردم مرزنشین‌، اعضای تعاونی مرزنشینان و کولبران نیز با جدیت پیگیری شود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©