سیستان و بلوچستان بیمه اجتماعی عزت نفس‌، کرامت و منزلت مردم را حفظ می‌کند

سیستان و بلوچستان بیمه اجتماعی عزت نفس‌، کرامت و منزلت مردم را حفظ می‌کند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: جامعه هدف صندوق بیمه اجتماعی بدانند با این بیمه عزت نفس‌، کرامت و منزلت آنها حفظ خواهد شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، امان‌الله شاقوزایی، در جریان مراسم نمازعید سعید قربان دهستان لوطک از بخش مرکزی شهرستان هامون با معرفی صندوق به اهمیت بیمه اجتماعی در زندگی خانواره بویژه روستاییان و عشایر اشاره و یاد‌آور شد: یکی از خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت برای جامعه هدف‌، گسترش چترحمایتی صندوق در جهت کاهش دغدغه‌های این قشر آسیب‌پذیر در زمان کهولت سن‌، از کارافتادگی و فوت سرپرست خانوار بوده و همواره دولت محترم بر اساس اصل 29 قانون اساسی جمهوری اسلامی تلاش دارد در راستای توسعه عدالت اجتماعی گامهای موثری در جهت رفاه حال زحمتکشان روستایی و عشایری بردارد .

وی در ادامه به شرایط و مزایای ارزشمند صندوق اشاره و از همه نمازگزاران بویژه جوانان برای مشارکت و عضویت در این بیمه اجتماعی تاکید کرد و یکی از مزیت‌های مثبت این بیمه را پرداخت دو برابر از حق بیمه خانوارها‌، توسط دولت برشمرد‌.

شاقوزایی با ابراز امیدواری از اینکه حمایت‌های صندوق بیمه اجتماعی در آینده شاهد پدیده ناپسند پیرگدا نخواهیم بود‌ از مردم منطقه بخصوص روحانیون، معتمدین ، فرهنگیان‌، کارمندان‌، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا درخواست کرد در راستای اطلاع‌رسانی از خدمات نظام به این قشر مولد بی ادعا‌، صندوق استان را یاری کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©