فارس نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی با دهیاران و شوراهای بخش سیمکان

فارس نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی با دهیاران و شوراهای بخش سیمکان

نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان فارس با دهیاران بخش سیمکان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این نشست، رخ فروز، بخشدار سیمکان شهرستان جهرم با اشاره به اصل 29 قانون اساسی به اهمیت بیمه پرداخت و کاهش طبقات اجتماعی، تامین امنیت اجتماعی و جلوگیری از مهاجرت روستایی به شهر را از مزیت‌های بیمه روستاییان و عشایر دانست و به ارائه گزارش عملکرد کارگزاری‌های بخش پرداخت.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس هم گفت: سال‌ها بود که خلا بیمه‌ای در بین روستاییان و عشایر که رکن اصلی و اساسی تولید و موتور محرکه چرخه اقتصاد و تولید هستند مشهود بود و آن‌ها تحت پوشش هیچ صندوق بیمه‌ای قرار نداشتند. اما خوشبختانه در سال 1384 و بر اساس اصل 29 قانون اساسی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با هدف پوشش بیمه‌ای به روستاییان و عشایر راه‌اندازی شد .

کمالی با تشریح تاریخچه صندوق و خدمات صندوق به نحوه ثبت نام و سطوح درآمدی و سهم بیمه شده و دولت از بخشدار و تمامی حضار در جلسه خواست تا با همدلی و صمیمیت خدمات صندوق را به اطلاع جامعه هدف برسانند تا رشد هرچه بیشتر آمار بیمه‌ای در بخش سیمکان محقق شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 749
  • 4,128,013
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©