مازندران تاسیس مجمع خیرین صندوق بیمه اجتماعی برای اولین بار

مازندران تاسیس مجمع خیرین صندوق بیمه اجتماعی برای اولین بار

برای اولین بار در سطح کشور، مجمع خیرین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر توسط مدیریت صندوق استان مازندران، برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این مجمع راهکارهای افزایش جذب بیمه شده، ارتقای خدمات ارائه شده به بیمه‌شدگان، کمک‌رسانی به افراد نیازمند بی بضاعت و کم بضاعت در استان و همچنین راهکارهای پیش رو برای صندوق در چهار سال آینده دولت تدبیر و امید بررسی شد.

سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان مازندران در این مجمع با بیان اینکه این صندوق به منظور توسعه بیمه‌های اجتماعی تشکیل شده است، گفت: افراد کم درآمد و کسانی که نمی‌توانند حق بیمه صندوق تامین اجتماعی و یا صندوق‌های دیگر را پرداخت کنند، از مزایای بیمه اجتماعی بهره‌مند خواهند شد.

محمد ابراهیمی برگزاری اولین جلسه مجمع خیرین را که با همت و همکاری حاج حسن صفری، خیر مازندرانی برگزار شده راهی برای افزایش خدمات به روستاییان و کشاورزان این دانست و اظهار امیدواری کرد که با گسترش این مجمع در کشور افراد کم‌درآمد و بی‌بضاعتی که  نمی‌توانند با هزینه‌های خود از مزایای بیمه‌های اجتماعی استفاده کنند بهره‌مند شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©