مازندران حمایت سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از فعالیت‌های صندوق

مازندران حمایت سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از فعالیت‌های صندوق

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در دیدار با سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان مازندران حمایت همه جانبه خود از صندوق را اعلام و برای کمک به توسعه آن در استان مازندران اعلام آمادگی کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علی محمد شاعری صندوق بیمه اجتماعی را  ابزار توانمندی برای خدمت به مردم دانست و اظهار امیدواری کرد‌ این صندوق که متعلق به همه ایرانیان است در جهت خدمت‌رسانی هر چه بهتر به جامعه هدف موفق باشد.

نماینده مردم شهرستانهای نکا ،بهشهر و گلوگاه، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را نهادی برای حمایت از کشاورزان، روستائیان و عشایر دانست و افزود‌: این صندوق در جهت حمایت از قشر محروم فعالیت می‌کند و تا‌کنون  خدمات خوبی  ارائه داده است.

محمد ابراهیمی ، سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان مازندران در این دیدار  این صندوق  را یکی از مهمترین نهادهای حمایتی برای روستایین دانست اظهار داشت‌: صندوق بیمه اجتماعی می‌تواند نقش مهمی در تجهیز پس‌انداز و تخصیص آن در سرمایه‌گذاری ایفا کند و افراد با به عضویت در آن می‌توانند معیشت خود را در زمان کهولت و ازکارافتادگی تامین وکنند.

وی از اقشار نیازمند جامعه را مهم‌ترین اهداف این صندوق بیمه عنوان داشت و افزود‌: ارتباط چهره به چهره با روستاییان و عشایر، انجام کارهای فرهنگی و روشنگری در زمینه بیمه از جمله فعالیت‌های بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در استان مازندران است.

ابراهیمی با بیان اینکه بخش کشاورزی و جامعه روستایی به دلیل ارتباط تنگاتنگی که با طبیعت دارد، یکی از آسیب‌پذیرترین بخش‌های اقتصادی کشور هستند تصریح کرد: در هنگام وقوع چنین وضعیتی این صندوق یکی از مؤثرترین عواملی است که می‌تواند کشاورزان و عشایر را به نحو مطلوب حمایت کند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 9
  • 4,142,183
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©