مدیرکل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خبر داد: واریز مستمری شهریورماه با احتساب 10درصد افزایش در 25 شهریور

مدیرکل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خبر داد: واریز مستمری شهریورماه با احتساب 10درصد افزایش در 25 شهریور

مدیرکل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از واریز مستمری «مستمری بگیران» صندوق با احتساب 10 درصد افزایش، در بیست و پنجم شهریور خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، سوگند سهیلی با اعلام این خبر تاکید کرد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی چند روز قبل، موضوع افزایش مستمری های صندوق بیمه اجتماعی را اعلام کردند و بر همین اساس، این مصوبه از شهریورماه برای تمامی مستمری‌بگیران اجرایی خواهد شد.

وی در توضیح کامل‌تر این فرآیند گفت: مستمری تمامی بازماندگانی که سرپرست خانوارشان تا پایان سال 95 فوت شده یا بیمه‌شدگانی که ازکارافتادگی کلی آن‌ها تا همین روز براساس رأی کمیسیون پزشکی تأیید شده باشد 10 درصد افزایش می‌یابد.

مدیرکل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ادامه داد: با توجه به اینکه این افزایش از ابتدای سال 96 خواهد بود تمامی معوقات پنج ماه گذشته به صورت یکجا با مستمری شهریور ماه به حساب مستمری بگیران واریز خواهد شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 726
  • 4,127,990
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©