اردبیل جلسه هم‌اندیشی کارگزاران استان برگزار شد

اردبیل جلسه هم‌اندیشی کارگزاران استان برگزار شد

جلسه هم‌اندیشی و آموزش کارگزاران استان اردبیل در محل سالن کنفرانس اتاق بازرگانی اردبیل برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیر بیمه اجتماعی استان اردبیل در این جلسه با اشاره به نقش موثر و مسئولیت سنگین کارگزاری‌ها در تحقق اهداف صندوق بیمه اجتماعی روستائیان تصریح کرد: در فرایند ارائه خدمات، کارگزاری‌ها در خط مقدم و ارتباط تنگاتنگ با مردم دارند و این موضوع مسئولیت کارگزاری‌ها را سنگین‌تر کرده است.

وی افزود: کارگزاری‌‌ها باید با ارائه خدمات مطلوب، تکریم ارباب رجوع و تشریح اهداف و ماموریت‌های صندوق بیش از پیش تلاش کنند.

رضا عبداللهی ضمن تقدیر از تلاش‌های کارگزاران  استان تاکید کرد: تطبیق کارگزاری‌ها، بازنشستگی پیش از موعد، ارتقای فضای عمومی دفاتر کارگزاری‌ها، ارتباط چهره به چهره با مردم و معرفی خدمات صندوق، جذب جامعه هدف بخصوص بانوان و افراد ساکن در شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت، حضور موثر در جلسات بخشداری‌ها و ده گردشی از جمله مواردی است که کارگزاران باید به صورت جدی در برنامه‌های خود قرار دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 831
  • 4,138,304
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©