اصفهان نشست مشترک کارگزاران استان برگزار شد

اصفهان نشست مشترک کارگزاران استان برگزار شد

نشست مشترک کارگزاران استان اصفهان با حضور عضو هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و کارگزاران منتخب از 24 شهرستان استان اصفهان تشکیل شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این نشست حامد قادر‌مزی، عضو هیئت مدیره صندوق‌، این سازمان را یک نهاد اجتماعی و دولتی دانست و گفت حمایت دولت از صندوق با پرداخت 3/2 حق بیمه متقاضیان نمود می‌یابد .

وی افزود: تشکیل صندوق، باعث حفظ عزت نفس هموطنان روستایی و عشایری شده و تشکیل آن از خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران به این قشر است.

ریاحی، مشاور هیئت مدیره صندوق هم با اشاره به جایگاه خاص استان اصفهان در کشور‌، از نگاه ویژه مجموعه کلان صندوق به استان اصفهان خبر داد و گفت: مسیر توسعه روستائی از طریق کارکرد اجتماعی میسر خواهد شد.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از نهادهای اجتماعی روستائی برای پیشبرد اهداف صندوق از نقش مهم زنان روستائی و جوانان سخن گفت.

همچنین عماد استکی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان اصفهان نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد استان و شهرستان‌ها با اشاره به اجرای طرح بازنشستگی پیش از موعد و تاثیرات و بازخوردهای مثبت اجرای این طرح در امر تبلیغات و اطلاع‌رسانی و اعتماد سازی در جامعه هدف‌، از کارگزاران خواست از این ظرفیت و فرصت به منظور افزایش ضریب پوشش بیمه‌ای بهره بگیرند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,979
  • 4,129,243
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©