همدان اعطاء احکام بازنشستگی تعدادی از بیمه‌شدگان نهاوند

همدان اعطاء احکام بازنشستگی تعدادی از بیمه‌شدگان نهاوند

احکام بازنشستگی جمعی از بیمه‌شدگان متقاضی بازنشستگی پیش از موعد شهرستان نهاوند با حضور بهرام‌نیا، نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان و شهرستان اعطاء شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان مراسم اعطای این احکام بازنشستگی، بهرام‌نیا، خدمت به روستاییان و عشایر را از مهمترین دغدغه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: باید در راستای خدمت به این دو جامعه تمامی مسئولان عظمی جدی و جهادی داشته باشند.

وی از تمامی مسئولان شهرستان همکاری جدی در اطلاع‌رسانی از مزایا صندوق بیمه اجتماعی را خواستار شد و از آن‌ها خواست از هیچ کوششی در این خصوص دریغ نکنند.

در این مراسم، سماواتی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان همدان هم با تاکید بر اینکه با همت و تلاش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان همدان 78 هزار نفر بیمه شده به عضویت صندوق درآمده‌اند گفت: طی دو ماهه اخیر حدود هزار و 100 درخواست بازنشستگی در استان به ثبت رسیده و امروز شاهد برقراری مستمری اولین بازنشستگان این صندوق در شهرستان نهاوند هستیم.

سماواتی افزود: خدا را شاکریم که امروز این عزیزان با حفظ کرامت انسانی از مزایای بلند مدت صندوق‌، مستمری بازنشستگی بهره‌مند شده‌اند و امیدواریم با تلاش و عزم جهادی کارگزاران صندوق و همکاری متقابل مسئولین شهرستان در آینده نزدیک شاهد پوشش حداکثری بیمه‌ای در این شهرستان باشیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©