خراسان رضوی اولین کارگاه هم‌اندیشی و آموزشی کارگزاران برگزار شد

خراسان رضوی اولین کارگاه هم‌اندیشی و آموزشی کارگزاران برگزار شد

اولین کارگاه هم‌اندیشی آموزشی کارگزاران استان خراسان رضوی در چهار حوزه تعهدات قانونی، وصول حق بیمه و حسابهای انفرادی‌، طرح تطبیق کارگزاری‌ها‌ و سامانه سبا و آی تی برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این کارگاه قائم مقام صندوق و معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌ها با بیان اینکه خراسان رضوی مامن نور و رحمت است لذا باید با تلاش و کار این استان را به جایگاه واقعی خود ارتقاء داد تصریح کرد: باید به چند نکته توجه کنیم. به اینکه چه می‌خواهیم‌، به یکدیگر کمک کنیم‌، تلاش کنیم به آنچه می‌خواهیم برسیم، همه داشته‌های خود را اظهار کنیم‌، مسئله را شناسایی کنیم و در پایان راه‌حل‌های مسئله را بیابیم و با همت و تلاش و ایمان مسائل پیش رو را حل کنیم.

فیروزی ادامه داد: خراسان رضوی جایگاه اول در جامعه روستایی را در سطح کشور دارد لذا با‌ید تلاش کرد تا با افزایش پوشش بیمه‌ای، رتبه استانی را در سطح کشور بالا برد و مقدماتی فراهم کرد تا روستاییان و عشایر بیشتری از خدمات صندوق که یکی از ارزشمند‌ترین موهبت‌های نظام است بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد: اقدامات بسیار ارزنده‌ای در چند سال اخیر رخ داده است که از جمله آن‌ها می‌توان به تسریع در شرایط عضویت در صندوق، سهولت در بهرمندی از مستمری‌ها و راه‌اندازی سامانه سبا اشاره کرد.

فیروزی سامانه سبا را یکی از ارزشمندترین اقدامات در چند سال گذشته دانست و گفت: این سامانه بسیاری از مشکلات را حل کرده است به گونه‌ای که به راحتی می‌توان احکام مستمری را در کوتاه‌ترین زمان صادر و به بهره‌برداران آن رساند و در آینده نیز امکان پرداخت حق الزحمه بروز به کارگزاران نیز از طریق آن فراهم خواهد شد.

وی افزود: مهندسی مجدد کارگزاری‌ها اتفاق بسیار خوب و تازه‌ای است که در دفتر امور مناطق و کارگزاری‌ها درحال پیگیری است و تا زمانی که تمامی کارگزاری‌ها به جایگاه اصلی خود برسد ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است بازدید از تعدادی از دفاتر کارگزاری‌های استان و افتتاح اولین دفتر موسسه کارگزاری از دیگر برنامه‌های سفر دو روزه قائم مقام مدیرعامل و معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌ها به خراسان رضوی بود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 575
  • 3,888,830
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©