اردبیل دولت توجه ویژه ای به توسعه بیمه اجتماعی روستایی دارد

اردبیل دولت توجه ویژه ای به توسعه بیمه اجتماعی روستایی دارد

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان اردبیل گفت: دولت توجه ویژه‌ای به توسعه بیمه اجتماعی روستایی دارد و توسعه این بیمه از برنامه‌های راهبردی دولت تدبیر و امید است.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، رضا عبداللهی در حاشیه مراسم روز روستا در مشگین شهر با بیان این مطلب افزود: یکی از ماموریت‌های اصلی صندوق، پوشش حداکثری جامعه هدف است و در این راستا، تعمیم و گسترش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در جامعه هدف و به‌خصوص در بین جوانان، شهرهای زیر 20 هزار نفر، کشاورزان غیر ساکن و بانوان از برنامه‌های اصلی صندوق در استان است.

وی با بیان اینکه دولت توجه ویژه‌ای به توسعه بیمه اجتماعی روستایی دارد؛ تاکید کرد: توسعه بیمه اجتماعی از برنامه‌های راهبردی دولت است و اینکه دو برابر حق بیمه را دولت پرداخت می‌‌کند نشانه همین اتفاق است.

عبداللهی مزایای اصلی صندوق را مستمری بازنشستگی، از کار افتادگی و بازماندگان عنوان کرد و افزود: در حال حاضر در استان اردبیل 46 هزار و 500 نفر بیمه شده تحت پوشش صندوق هستند و بیش از هزار نفر مستمری از کارافتادگی و بازماندگان دریافت می‌کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 5,417
  • 3,864,029
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©