مازندران دستور ویژه به بخشداران برای اجرای سیاست‌های بیمه اجتماعی

مازندران دستور ویژه به بخشداران برای اجرای سیاست‌های بیمه اجتماعی

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران تاکید کرد: بخشداران باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا کشاورزان و روستاییان از خدمات بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بهره‌مند و ستاد حمایتی بیمه روستایی عشایری در بخشداری‌ها تشکیل شود.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، علیرضا یونسی در نشست توجیهی بخشداران استان مازندران با محوریت اجرای سیاست‌های بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر تاکید کرد: خط مقدم ارتباط با مردم بعد از دهیاران بخشداران هستند و مردم هر برخوردی که از مسئولان ببینند به چشم نظام، انقلاب و دین می‌بینند.

وی افزود: بخشداران باید تمام تلاش خود را به کار گیرند تا کشاورزان و روستاییان از خدمات بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بهره‌مند و ستاد حمایتی بیمه روستایی عشایری در بخشداری‌ها تشکیل شود.

در این جلسه، مسعود هنردوست، نایب رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هم با بیان اینکه براساس آخرین آمار سرشماری کشور ۲۰ میلیون و ۲۵۰ هزار نفر در کشور باید از خدمات بیمه روستایی، عشایری بهره‌مند شوند، افزود: تا‌کنون از این تعداد، تنها ۱.۵ خانوار معادل ۶ میلیون نفر از خدمات بیمه بهره‌مند شده‌اند.

وی با بیان اینکه ۳۵ درصد از جمعیت مشمول کشور جذب بیمه اجتماعی کشاورزان؛ روستاییان و عشایر شدند، گفت: این آمار در استان مازندران کمتر از ۲۰ درصد است که آمار قابل قبولی نیست.

هنردوست از تحت پوشش قرار گرفتن ۱۲۰ هزار مددجوی کمیته امداد و ۵۴ هزار نفر از سازمان بهزیستی در بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خبر داد و یادآور شد: هیچ بیمه‌ای در کشور به ارزانی بیمه عشایری و کشاورزی نیست .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©