گلستان دیدار مدیر بیمه اجتماعی استان با مسئولان شهرستان گالیکش

گلستان دیدار مدیر بیمه اجتماعی استان با مسئولان شهرستان گالیکش

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان با حضور در شهرستان گالیکش با مسئولین اجرایی این شهرستان و ائمه جمعه و جماعات اهل تشیّع و تسنن گالیکش دیدار کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، دانیال پولادوند در نشستی با خسروی، فرماندار گالیکش پیرامون برنامه‌های آتی صندوق و پیگیری مصوبات ستاد راهبردی بحث و گفتگو کرد و ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کارگزاران شهرستان، گزارش وضعیت کارگزاری‌ها بعد از اجرای فرآیند تطبیق را تشریح کرد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سپس با حضور در بخشداری‌های بخش مرکزی و لوه گالیکش با نیازی و طوسی بخشداران این شهرستان در خصوص اهمیت بیمه اجتماعی گفتگو کرد. در این نشست مقرر شد در جلسات ماهیانه دهیاران از عوامل اجرایی صندوق جهت اطلاع‌رسانی و آگاهی دهیاران دعوت شود.

پولادوند همچنین با حجت الاسلام دلبری امام جمعه گالیکش دیدار کرد. در این دیدار حجت الاسلام دلبری پس از استماع گزارش اقدامات صورت گرفته، خدمات ارائه شده به روستاییان را از برکات انقلاب و نظام برشمرد و افزود: برای اطلاع‌رسانی عمومی می‌توان از تریبون نماز جمعه نیز استفاده کرد.

مدیر صندوق استان در ادامه با حضور در دهستان و روستای ینقاق با حاج آخوند آرمون امام جمعه اهل سنت این شهرستان دیدار و گفتگو کرد و در جریان آن مقرر شد ضمن توزیع بروشورهای صندوق در جایگاه نماز جمعه، مدیر صندوق به عنوان سخنران پیش از خطبه نیز در نماز جمعه حاضر و خدمات صندوق اطلاع‌رسانی شود.

پولادوند سپس در دیداری جداگانه با حاج صفر آخوند قزاقی مدیر و مدرس حوزه علمیه اهل سنت شهرستان گالیکش ملاقات کرد و در گزارشی قوانین و برنامه‌های صندوق را به اطلاع وی رساند‌.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©