نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی بیمه اجتماعی باعث ماندگاری روستاییان در روستاها می‌شود

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی بیمه اجتماعی باعث ماندگاری روستاییان در روستاها می‌شود

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: یکی از بزرگترین محاسن بیمه اجتماعی، ماندگاری روستاییان در روستاهاست.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسینی شاهرودی در جریان همایش توسعه بیمه اجتماعی شهرستان‌های شاهرود و میامی و با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی و نایب‌‌رییس هیات مدیره این صندوق برگزار شد با بیان این مطلب گفت: بیمه اجتماعی ماندگاری مردم را در روستاهای میامی به دنبال دارد و به همین دلیل مسئولان باید به دنبال پوشش ۱۰۰درصدی آن در تمامی روستاها و شهرهای زیر بیست هزار نفر باشند.

وی افزود: طبق قانون اساسی ۱۰۰ درصد مردم می‌بایست تحت پوشش بیمه اجتماعی باشند؛ از سوی دیگر این بیمه یکی از پارامترهای نگهداشت جمعیت در روستاها و جلوگیری از خالی سکنه شدن آن‌ها است و به همین دلیل باید بیش از پیش به آن توجه شود.

محمدرضا رستمی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هم در این همایش با تشریح و بیان اهداف بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر‌، به ارائه گزارش وضعیت بیمه روستائی در سطح کشور پرداخت و گفت: همکاری شورای اسلامی روستاها و دهیاران با کارگزارن این صندوق در جهت توسعه و پیشبرد اهداف بیمه اجتماعی می‌تواند تاثیر بسیاری در افزایش تعداد بیمه‌شدگان صندوق بگذارد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©