در جریان دومین کنفرانس مدیریت منابع انسانی کشور صورت گرفت اعطای  جایزه ملی مدیریت منابع انسانی به صندوق بیمه اجتماعی

در جریان دومین کنفرانس مدیریت منابع انسانی کشور صورت گرفت اعطای  جایزه ملی مدیریت منابع انسانی به صندوق بیمه اجتماعی

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر توانست، در میان 157 سازمان دولتی و خصوصی شرکت کننده در جایزه ملی مدیریت منابع انسانی، رتبه پنجم را کسب و جایزه ملی مدیریت منابع انسانی را دریافت کند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیرکل منابع انسانی صندوق بیمه اجتماعی با بیان این خبر گفت: این جایزه به جهت توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های حوزه منابع انسانی و بر اساس استاندارد 34000 به صندوق بیمه اجتماعی اعطاء شد.

وی افزود: استاندارد 34000 منابع انسانی یک استاندارد ملی است که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا به صورت سیستمی و یکپارچه فعالیت‌های منابع انسانی را در 16  فرآیند اصلی، برنامه‌ریزی، اجرا و پایش و در هر زمان سطح بلوغ سازمان را بر اساس این مدل احصاء کنند.

یعقوبی تصریح کرد: این جایزه در 6 رتبه A تا F و هر رتبه در 4 سطح مورد ارزیابی قرار می‌گیرد که در این دروه از جایزه، هیچ یک از 21 سازمان برگزیده موفق به کسب سطوحA  و B نشدند و سطوح C، D و E ارزیابی‌ها انجام شد که در این میان صندوق بیمه اجتماعی با کسب رتبه پنجم در بین سازمان‌های برتر کشور، موفق به دریافت نشان D1 شد.

وی با بیان این نکته که بدون حمایت مدیران ارشد سازمان‌ها امکان بهبود بلند مدت فرآیندهای حوزه منابع انسانی وجود ندارد، ضمن تشکر از حمایت‌های مدیرعامل و هیأت مدیره صندوق، خواستار ادامه یافتن و افزایش حمایت‌ها و کمک‌های ایشان جهت بهبود این حوزه و ارتقاء رتبه صندوق در سال آتی جایزه شد.

گفتنی است در دومین کنفرانس مدیریت منابع انسانی کشور که در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با حضور رئیس سازمان بهره‌وری کشور، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و جمعی از اساتید دانشگاه و صاحب‌نظران حوزه منابع انسانی کشور که در روزهای 25 و 26 مهرماه امسال برگزار شد، از میان 157 سازمان دولتی و خصوصی شرکت کننده فقط 21 سازمان  موفق به کسب امتیاز لازم جهت اخذ جایزه شدند که از آن‌ها با اهدا تندیس و نشان ویژه تقدیر به عمل آمد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,138
  • 3,867,851
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©