سیستان و بلوچستان شرح خدمات صندوق در نماز جمعه کنت

سیستان و بلوچستان شرح خدمات صندوق در نماز جمعه کنت

نماز جمعه این هفته دهستان کنت از توابع بخش هیدوچ شهرستان سیب و سوران با حضور و سخنرانی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و بخشدار هیدوچ برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، امان‌الله شاقوزایی در این نماز، با بیان اهمیت‌، شرایط و مزایای صندوق بیمه اجتماعی گفت: جوانان‌، دانشجویان و طلاب حوزه‌های علمیه در حال تحصیل ساکن در روستاها و شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت می‌توانند آینده زندگی خود را با عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تضمین کنند.

وی همچنین به جایز بودن این بیمه از لحاظ شرعی اشاره و از همه اقشار مردم خواست با این بیمه آینده زندگی خود و خانواده خویش را با برنامه‌ریزی مدیریت کنند و آینده روشن‌، سرسبز و همراه با آسودگی خاطر را تجربه و خود و خانواده خود را از خدمات ارزشمند این صندوق بهره‌مند سازند.

شاقوزایی در ادامه به توجه جدی دولت در ارائه خدمات مطلوب به روستاییان و عشایر اشاره و اظهار کرد: اساس تشکیل این صندوق‌، حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و بهبود زندگی و گسترش عدالت اجتماعی در جامعه روستایی و عشایری است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©