سیستان و بلوچستان برگزاری ستاد توسعه روستایی با ابتکار کارگزار صندوق در روستای زنگیان

سیستان و بلوچستان برگزاری ستاد توسعه روستایی با ابتکار کارگزار صندوق در روستای زنگیان

اولین جلسه ستاد روستایی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر دهستان حومه از بخش مرکزی شهرستان سراوان با ابتکار کارگزار صندوق در روستای زنگیان و با حضور مدیر صندوق استان در محل مسجد جامع روستا برگزار شد. 


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه که روسا و اعضای شورای‌های اسلامی و دهیاران و اهالی روستاهای زنگیان و پره‌کنت حضور داشتند‌، مسئول شورای اسلامی بخش مرکزی ضمن بیان مشکلات موجود در توسعه بیمه اجتماعی‌، پیشنهادات و راهکارهای عملی ترویج فرهنگ بیمه را اعلام و با هدف تشویق مردم به عضویت در این صندوق خواستار تجمیع دفترچه درمان توام با بیمه اجتماعی شد.

همچنین در شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان هم با اعلام اینکه بر اساس قانون‌، مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی شرایطی را فراهم کرده‌اند تا مردم کشاورز‌، روستایی و عشایر با پرداخت کمترین هزینه از نعمت بیمه اجتماعی محروم نباشند گفت: ضرورت دارد تا این قشر آسیب پذیر مورد حمایت برنامه‌ریزان قرار گیرد‌. برگزاری این جلسات فرصت مناسبی است تا مسئولان برنامه‌ها و سیاست‌های حمایتی دولت را از این قشر زحمتکش جامعه یادآوری کرده و در واقع مردم با این بیمه به حق قانونی خود می‌رسند و این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه این خدمات بصورت چهره به چهره توسط مدیران محلی روستا به مردم بویژه جوانان انتقال یابد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©