یزد معرفی صندوق در نمازجمعه دهستان نصرآباد

یزد معرفی صندوق در نمازجمعه دهستان نصرآباد

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان یزد در سخنرانی بین دو نماز در جمع نمازگزاران دهستان نصرآباد به معرفی انواع خدمات و مزایای صندوق بیمه پرداخت.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسن ابراهیمی با بیان اینکه این بیمه یک ظرفیت مغفولی است که باید به مردم بویژه کشاورزان‌، روستائیان و عشایر معرفی شود تا در زمان نیازمندی این قشر به حمایت‌، عزت نفس آنها حفظ شده و نیاز به حمایت سازمان‌های حمایتی برای این عزیزان احساس نشود گفت: این صندوق دارای 3 نوع مستمری بازنشستگی‌، ازکارافتادگی و فوت است که در حال حاضر طیف زیادی از روستائیان از انواع مستمری‌ها برخوردار هستند‌.

وی افزود: یکی دیگر از مزیت‌های این صندوق امکان انتقال سابقه از این صندوق اختیاری به سایر صندوق‌های اجباری است که برای جبران مافات جوانان روستایی مفید است.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه تمامی افراد دارای 18 سال تا 50 سال سن مرتبط با جامعه کشاورزی‌، روستایی و عشایری و نیز ساکنین شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت می‌توانند با عضویت در این صندوق از خدمات و مستمری های این صندوق بهره‌مند شوند  تصریح کرد: میزان حق بیمه در این صندوق به نسبت سایر صندوق‌ها ناچیز است و حق بیمه در این صندوق ماهیانه از هفده هزار و 500 تومان شروع و حداکثر ماهیانه 40 هزار تومان است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان یزد در ادامه از شوراهای اسلامی روستا و دهیاران درخواست کرد که علاوه بر کارهای عمرانی‌، نسبت به معرفی و هدایت افراد فاقد بیمه‌، جهت بیمه شدن به این صندوق اقدام کنند بطوریکه همه افراد در جامعه به یک صندوق بیمه‌ای وصل باشند تا در آینده و در کهولت سن از حداقل رفاهی برخوردار شوند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 573
  • 3,888,828
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©