آذربایجان غربی دوهزار خانوار پلدشتی تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی هستند

آذربایجان غربی دوهزار خانوار پلدشتی تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی هستند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان آذربایجان غربی در دیدار با فرماندار پلدشت اعلام کرد: دوهزار خانوار پلدشتی تحت پوشش بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی قرار گرفته‌اند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، یونس معزز، در دیدار با عبدالله‌نژاد با تاکید بر اینکه ارائه خدمات بیمه اجتماعی به کاهش فقر،  بهبود زیر ساخت‌های اقتصادی و در نتیجه توسعه اقتصادی و اجتماعی بخش کشاورزی، روستایی و عشایری می‌انجامد اهداف فعالیت صندوق اجتماعی را جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستائیان به شهر، کاهش اختلاف طبقاتی و بالا بردن سطح زندگی روستائیان و عشایر، تامین امنیت اجتماعی و توزیع عادلانه در‌آمد عنوان کرد.

 وی در ادامه پرداخت دو برابر سهم بیمه شده توسط دولت، امکان نقل و انتقال سوابق بیمه شده و دریافت مستمری پس از 15 سال پرداخت حق بیمه و داشتن 65 سال سن را از ویژگی‌های این صندوق خواند و گفت‌: بیمه‌شدگان می‌توانند از مستمری‌های پیری، بازماندگان و از کار افتادگی کلی این صندوق استفاده کنند.

اکبر عبدلله‌نژاد، فرماندار پلدشت نیز در این دیدار اطلاع‌رسانی دقیق در روستاها و تبیین و تشریح و آگاه‌سازی روستائیان و عشایراز مزایای این طرح را از اقدامات اساسی گرایش روستائیان و عشایر جهت عضویت در این صندوق بیمه‌ای عنوان و بر همکاری بخشداران و دهیاران روستا‌ها با صندوق تاکید کرد و تبلیغات چهره به چهره را از اعوامل تاثیر‌گذار در تبیین اهداف و مزایای صندوق برشمرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©