گلستان تشریح خدمات صندوق برای مسئولان شهرستان کلاله

گلستان تشریح خدمات صندوق برای مسئولان شهرستان کلاله

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان گلستان با حضور در شهرستان کلاله با مسئولین اجرایی این شهرستان و امام جمعه اهل تسنن آن دیدار و خدمات صندوق را برایشان تشریح کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، دانیال پولادوند در نشست با برزگر، فرماندار کلاله و شیرزاده، معاون فرماندار پیرامون برنامه‌های آتی صندوق و پیگیری مصوبات ستاد راهبردی بحث و گفتگو کرد و ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کارگزاران شهرستان، گزارش وضعیت کارگزاری‌ها بعد از اجرای فرآیند تطبیق را تشریح کرد. نصرت برزگر، فرماندار کلاله در این دیدار ضمن استقبال از اقدامات صندوق گفت: بیان مواضع صندوق در همایش دهیاران و شوراهای اسلامی در دستور کار فرمانداری قرار خواهد گرفت‌.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گلستان در ادامه با حضور در اداره تبلیغات اسلامی با حجت‌الاسلام حسین‌پور رئیس این اداره ملاقات کرد که در جریان آن، رئیس اداره تبلیغات اسلامی کلاله خدمات ارائه شده به روستاییان را از اولویت‌های اقدامات نظام دانست و تاکید کرد: برای اطلاع‌رسانی عمومی می‌توان از روحانیون مستقر در روستاها و مناطق عشایری کلاله و روحانیون طرح هجرت کمک گرفت.

پولادوند همچنین با حاج آخوند احمدی امام جمعه اهل سنت این شهرستان دیدار و گفتگو کرد که در جریان آن مقرر شد ضمن توزیع بروشورهای صندوق در جایگاه نماز جمعه، مدیر صندوق بیمه اجتماعی به عنوان سخنران پیش از خطبه نیز در نماز جمعه حاضر و خدمات صندوق را اطلاع‌رسانی کند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی گلستان سپس با حضور در بخش پیشکمر با حمیدزاده بخشدار بخش پیشکمر این شهرستان در خصوص اهمیت بیمه اجتماعی گفتگو کرد. در این نشست هم مقرر شد که در جلسات ماهیانه دهیاران از عوامل اجرایی صندوق جهت اطلاع‌رسانی و آگاهی دهیاران دعوت شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©