خراسان جنوبی برگزاری همایش هم اندیشی مشورتی کارگزاران

خراسان جنوبی برگزاری همایش هم اندیشی مشورتی کارگزاران

همایش اندیشی مشورتی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان جنوبی با حضور قائم مقام مدیرعامل در امور بیمه‌ای و سرپرست معاونت بیمه‌ای‌، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، ریییس سازمان جهاد کشاورزی استان‌، مدیرکل تعاون روستائی استان‌، مدیران و کارشناسان ستادی صندوق و کارگزاران استان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این همایش، صمدالله فیروزی، قائم مقام صندوق و سرپرست معاونت بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌ها با بیان اینکه خراسان جنوبی به عنوان سومین استانی که طرح تطبیق در آن خاتمه یافته است تصریح کرد: باید به چند نکته توجه کنیم. به اینکه چه می‌خواهیم‌، به یکدیگر کمک کنیم‌، تلاش کنیم به آنچه می‌خواهیم برسیم، همه داشته‌های خود را اظهار کنیم‌، مسئله را شناسایی کنیم و در پایان راه‌حل‌های مسئله را بیابیم و با همت و تلاش و ایمان مسائل پیش رو را حل کنیم‌؛ یک جامعه خوب ساختنی است نه یافتنی.

وی ادامه داد: خراسان جنوبی جایگاه یازدهم را از لحاظ جذب بیمه‌شدگان در سطح کشور دارد لذا با‌ید تلاش کرد تا با افزایش پوشش بیمه‌ای، رتبه استانی را در سطح کشور بالا برده و مقدماتی فراهم کرد تا روستاییان و عشایر بیشتری از خدمات صندوق که یکی از ارزشمند‌ترین موهبت‌های نظام است بهره‌مند شوند.

فیروزی تصریح کرد: اقدامات بسیار ارزنده‌ای در چند سال اخیر رخ داده است که از جمله آن‌ها می‌توان به تسریع در شرایط عضویت در صندوق، سهولت در بهرمندی از مستمری‌ها و راه‌اندازی سامانه سبا اشاره کرد.

فیروزی سامانه سبا را یکی از ارزشمندترین اقدامات در چند سال گذشته دانست و گفت: این سامانه بسیاری از مشکلات را حل کرده است به گونه‌ای که به راحتی می‌توان احکام مستمری را در کوتاه‌ترین زمان صادر و به بهره‌برداران آن رساند و در آینده نیز امکان پرداخت حق الزحمه بروز به کارگزاران نیز از طریق آن فراهم خواهد شد.

وی افزود: مهندسی مجدد کارگزاری‌ها اتفاق بسیار خوب و تازه‌ای است که در دفتر امور مناطق و کارگزاری‌ها درحال پیگیری است و تا زمانی که تمامی کارگزاری‌ها به جایگاه اصلی خود برسد ادامه خواهد داشت.

در این مراسم سنجری، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان به اشتغال و سهم ناچیز درآمد روستائیان اشاره کرد و گفت: میانگین درآمد یک خانوار روستائی در سال در استان خراسان جنوبی 3600000 تومان است که ضرورت توجه بیشتر به این امر را می‌طلبد.

 

شایان ذکر است بازدید از تعدادی از دفاتر کارگزاری‌های استان از دیگر برنامه‌های سفر دو روزه قائم مقام مدیرعامل و سرپرست معاونت بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌ها به خراسان جنوبی بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©