خراسان رضوی شورای اداری شهرستان سبزوار برگزار شد

خراسان رضوی شورای اداری شهرستان سبزوار برگزار شد

شورای اداری شهرستان سبزوار با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار‌، مسئولان اجرایی شهرستان و مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایراستان خراسان رضوی برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این مراسم برادران، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار ضمن حمایت از فعالیت صندوق بیمه اجتماعی به ضرورت تلاش هرچه بیشتر کارگزاران در شهرستان اشاره کرد و افزود: تلاش می‌کنیم با ارتقاء جایگاه شهرستان رتبه اول استانی را به لحاظ پوشش بیمه‌ای تا پایان سال کسب کنیم.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خراسان رضوی هم در این مراسم ضمن ارائه گزارشی از عملکرد استان گفت: 3/25درصد جمعیت روستایی این استان در قالب 132 هزار خانوار از کشاورزان، روستاییان و عشایر زیر پوشش این بیمه قرار دارند.

کاظمی تاکید کرد: با تشکیل ستادتوسعه پایدار روستا‌ در شهرستان‌ها با حضور دستگاههای مختلف و حمایت استانداری پوشش 40 درصدی بیمه اجتماعی خراسان رضوی تا پایان سال 96 هدفگذاری شده است.

 کاظمی ادامه داد: ضریب پوشش بیمه‌ای در شهرستان سبزوار با پوشش 9 هزار خانوار، 48 درصد است که رتبه دوم خراسان رضوی در بیمه اجتماعی را دارد که هم‌اکنون 57 درصد از جمعیت روستایی بخش روداب، 51 درصد مرکزی و 38 درصد بخش ششتمد زیر پوشش این ییمه قرار دارند.

وی افزود: دولت یازدهم برای حمایت از کشاورزانی که ساکن روستا نیستند طرح بیمه کشاورزان غیرساکن روستا را از سال 1393 اجرا کرده است که  براین اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تا پایان سال با افزایش 3 هزار و 50 خانوار بیمه شده در شهرستان سبزوار ضریب پوشش بیمه‌ای این شهرستان به 69 درصد افزایش می یابد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©