سیستان و بلوچستان معرفی صندوق در دوره‌های آموزشی اعضای شورای روستا شهرستان‌های زهک و هیرمند

سیستان و بلوچستان معرفی صندوق در دوره‌های آموزشی اعضای شورای روستا شهرستان‌های زهک و هیرمند

دوره آموزشی و توجیهی روسا و اعضای شورای اسلامی روستاهای شهرستان‌های زهک و هیرمند با حضور جمالزهی مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری و شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، شاقوزایی در این دوره به نقش و جایگاه شوراها در امر انتقال دهنده حمایت‌ها و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت برای روستاییان و عشایر اشاره کرد و گفت: یکی از وظایف اساسی شوراها یادآوری و ابلاغ برنامه‌ها و سیاست‌های دولت برای روستاییان است که از مهمترین این برنامه‌ها همان بیمه اجتماعی است.

وی افزود: ما وظیفه داریم به‌عنوان حلقه اتصال مردم و دولت مبلغ حقوق شهروندی باشیم و جامعه هدف را با حقوق خود آشنا کنیم و اگر اعضای شورا بتوانند موضوع مهم بیمه اجتماعی را در جامعه روستایی در این مدت خدمت چهارساله خود نهادینه کنند کمک شایانی به کسانی که به شما اعتماد کردند، داشتند.

شاقوزایی در ادامه به شرایط و مزایای بیمه اجتماعی اشاره و اعلام کرد: دولت به‌لحاظ حمایت از جامعه هدف‌، دو برابر حق بیمه هر خانوار روستایی را  تقبل کرده و پرداخت می‌کند که نشان از توجه ویژه دولت به این مقوله داشته و بر همین اساس ضرورت دارد اعضای شورا به‌عنوان سرشاخه‌های روستا در این زمینه اطلاع‌رسانی گسترده‌ای انجام دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,479
  • 3,901,160
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©