مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های تولیدکنندگان فرش دستباف خدمات صندوق بیمه اجتماعی غیرقابل توصیف و عالی است

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های تولیدکنندگان فرش دستباف خدمات صندوق بیمه اجتماعی غیرقابل توصیف و عالی است

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های تولیدکنندگان فرش دستباف شهری و روستایی ایران خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را غیرقابل توصیف خواند و گفت: مزیت‌های عضویت در صندوق بیمه اجتماعی آنقدر ویژه است که شاید در نگاه اول باورپذیر نباشد چرا که این سطح از خدمات با دریافت حق بیمه ناچیز بسیار عالی است.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، بهرامی در جریان امضاء تفاهم‌نامه این اتحادیه و صندوق بیمه اجتماعی با بیان اینکه جامعه قالیبافان، از آسیب‌پذیرترین بخش‌های کشور هستند گفت: این اتحادیه هم‌اکنون 113 هزار و 600 عضو روستایی و حدود 400 هزار عضو شهری – روستایی دارد که نزدیک به 140 هزار نفرشان می‌توانند از خدمات صندوق بیمه اجتماعی بهره‌مند شوند.

وی افزود: یکی از بزرگترین چالش‌های اتحادیه، تامین آتیه و امنیت زندگی این قشر زحمت‌کش است که با این تفاهم‌نامه خدمتی قابل توجه در حوزه تامین آرامش برای آینده زندگی آن‌ها فراهم خواهد شد.

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی‌های تولیدکنندگان فرش دستباف شهری و روستایی ایران تاکید کرد: مزیت‌های عضویت در صندوق بیمه اجتماعی آنچنان زیاد است که به جرات می‌توان امضاء این تفاهم‌نامه را بزرگترین حمایت از قالیبافان دانست.

بهرامی در ادامه با اشاره به اینکه بسیاری از قالیبافان کشور در استثمار بالادستی‌هایشان قرار دارند خاطرنشان کرد: امیدواریم با درایتی که در مجموعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر وجود دارد، شاهد حل یکی از بزرگترین مشکلات این قشر بدون دریافت مبلغی به جز حق بیمه از آن‌ها باشیم.

در این مراسم، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هم با اظهار امیدواری از اینکه امضای این تفاهم‌نامه، منشا ارائه خدمات مطلوب به قالیبافان باشد، گفت: با امضای این تفاهم‌نامه، آن بخشی از قالیبافان که بر اساس قانون امکان عضویت در صندوق بیمه اجتماعی را دارند، می‌توانند از خدمات مستمری فوت، از کار افتادگی و بازنشستگی استفاده کنند.

محمدرضا رستمی تاکید کرد: خوشبختانه شبکه وسیع کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی در سراسر کشور این امکان را فراهم می‌آورد که قالیبافان سراسر ایران، بتوانند به راحتی با مراجعه به این کارگزاری‌ها، خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

وی، کمک دوبرابری دولت در پرداخت حق بیمه کارگزاران را یکی از ویژگی‌های مهم صندوق بیمه اجتماعی دانست و گفت: بدون شک، این کمک بزرگ می‌تواند بخش عمده‌ای از مشکلات قالیبافان را مرتفع سازد.

صمدالله فیروزی، قائم مقام مدیرعامل در حوزه بیمه‌ای و سرپرست معاونت بیمه‌ای صندوق هم در این مراسم، قالیبافان را از گروه‌های مورد توجه صندوق دانست و گفت: از آن‌جایی که صنعت فرش از دیرباز برای ایرانیان اهمیت ویژه‌ای داشته و جایگاه فرش دستباف برای مردم ایران، جایگاه والایی است، حمایت از افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، یکی از مهمترین رسالت‌های صندوق بیمه اجتماعی بوده است.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 548
  • 3,871,849
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©