پیام تسلیت مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و کارکنان بیمه اجتماعی در پی وقوع زلزله در استان‌های غربی کشور خانه دل‌هایمان ویران شد

پیام تسلیت مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و کارکنان بیمه اجتماعی در پی وقوع زلزله در استان‌های غربی کشور خانه دل‌هایمان ویران شد

مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و کارکنان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در پی حادثه تلخ زلزله در استان‌های غربی کشور و فوت چند صد نفر از هموطنانمان پیام تسلیت و همدردی صادر کردند.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این پیام آمده است: فریاد زمین، گرچه امری طبیعی در خلقت به شمار می‌رود اما به سوگ نشستن جمعی از هموطنانمان در نتیجه وقوع زلزله، امری است که خانه دل تمام مردم این سرزمین را ویران کرد. بی‌شک، باید در مقابل تقدیر الهی سر خم کنیم و با داغی که بر دل‌هایمان نشسته برای شادی روح هموطنان از دست رفته، برای بهبود و به دست آوردن سلامتی همطونان آسیب‌دیده و صبر و استقامت بازماندگان، به درگاه ایزد منان دعا کنیم.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©