فارس شورای اداری لارستان در بخش بنارویه برگزار شد

فارس شورای اداری لارستان در بخش بنارویه برگزار شد

نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان فارس با دهیاران و شوراهای بخش بنارویه و مدیران ادارات لارستان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این نشست که حسنی، فرماندار لارستان‌، بهروز، بخشدار بنارویه، حجت‌الاسلام نقی‌زاده رئیس کمیته امداد خمینی(ره)‌ و مدیران شهرستانی و دهیاران و شوراها برگزار شد، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان فارس با اشاره به اینکه در نظام جمهوری اسلامی خدمات ارزشمندی به اقشار مختلف جامعه ارائه شده و یکی از ارزنده‌ترین خدمات گسترش نظام بیمه‌ای است گفت: با وجود این خدمات، خلاء بیمه‌ای در بین روستاییان و عشایر سال‌های سال مشهود بود و این اقشار به عنوان رکن اصلی و اساسی حفظ توان اقتصادی کشور به فراموشی سپرده شده بودند و تحت حمایت هیچ صندوق بیمه‌ای قرار نداشتند.

وی افزود: بر همین اساس و در راستای تحقق اهداف اصل 29 قانون اساسی، توجه به مسائل و مشکلات جامعه روستایی در رئوس فعالیت‌های دولت قرار گرفت و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با این رویکرد در سال 1384 شروع به فعالیت کرد تا جامعه شریف و زحمتکش روستایی و عشایری را به عضویت صندوق درآورد و آینده این عزیزان را تامین کند.

کمالی در ادامه با تشریح تاریخچه صندوق به نحوه ثبت‌نام، سطوح درآمدی، سهم بیمه شده و دولت از فرماندار، بخشدار و تمامی مسئولان شهرستان خواست تا با همدلی و صمیمیت خدمات صندوق را به اطلاع جامعه هدف برسانند.

در بخش دیگری از این جلسه حسنی با اشاره به مشکلات و حاشیه‌های مهاجرت روستائیان به شهرها طرح ملی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را بسیار حائز اهمییت دانست و گفت: با اجرای دقیق و کامل این طرح کرامت این عزیزان بیش از گذشته حفظ خواهد شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 414
  • 3,897,095
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©