همدان برگزاری همایش اعطاء احکام مستمری شهرستان بهار

همدان برگزاری همایش اعطاء احکام مستمری شهرستان بهار

همایش اعطاء احکام مستمری شهرستان بهار استان همدان با حضور فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی و تمامی دهیاران‌، شورا‌های اسلامی‌ و بهورزان این شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، فرماندار شهرستان بهار در این همایش اظهار داشت: برقراری مستمری در سبد خانوار روستایی موجب حفظ و کرامت سرپرست خانواده و موجب بقاء روستائیان در محل سکونت آنان می‌شود.

محسن مرادی  پناه تاکید کرد: هم‌اکنون فرصت‌های بسیاری خوبی برای جذب روستائیان فاقد پوشش بیمه‌ای در روستاها  وجود دارد و به همین دلیل لازم است از این ظرفیت نیز به نحو مناسبی بهره‌برداری شود.

وی افزود: باید تلاش کنیم که شهرستان بهاردر توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آمار مناسبی از خود ارائه دهد و رتبه دوم شهرستان به رتبه اول ارتقا یابد.

مهدی سماواتی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان همدان هم با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید گام‌های ارزشمندی در حوزه سلامت جامعه برداشته شد و ثبت‌نام بیش از 40 هزار نفر مصداق همین موضوع است گفت: خدا را شاکریم که امروز این عزیزان با حفظ کرامت انسانی از مزایای بلند‌مدت صندوق‌ بهره‌مند شده‌اند و امیدواریم با تلاش و عزم جهادی  کارگزاران صندوق و همکاری متقابل مسئولین شهرستان در آینده نزدیک شاهد پوشش حداکثری بیمه‌ای در این شهرستان باشیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,993
  • 4,190,874
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©