آذربایجان شرقی تشدید بازرسی از کارگزاری‌های صندوق در نیمسال دوم سال

آذربایجان شرقی تشدید بازرسی از کارگزاری‌های صندوق در نیمسال دوم سال

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان آذربایجان‌شرقی از تشدید بازرسی‌های سرزده کارگزاری‌های صندوق در سراسر استان طی نیمسال دوم سالجاری خبر داد.


‌به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد نظری با اعلام این مطلب افزود: همزمان با آغاز فرایند نام‌نویسی و تمدید عضویت متقاضیان و بیمه شدگان در نیمه دوم سال، بالغ بر ۱۶ مورد بازرسی سرزده و بدون اطلاع قبلی از محل فعالیت عوامل اجرایی صندوق در ۶ شهرستان مراغه، مرند، کلیبر، ملکان، میانه و بناب انجام گرفته است.

وی با تشریح اهداف و جزئیات بازرسی‌های سرزده از محل فعالیت عوامل اجرایی صندوق که برابر آیین‌نامه صندوق در قالب کارگزاری‌ها با شخصیت حقوقی تعریف شده‌اند، از استمرار این نوع بازرسی‌ها تا پایان سال خبر داد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان در ادامه سخنانش تاکید کرد: ارتباط‌گیری مستقیم و گفتگوی بی‌پرده با مراجعین، ارزیابی میدانی از نحوه تکریم ارباب رجوع از سوی کارگزاران، رسیدگی به مشکلات مردم و بیمه‌شدگان به منظور پیگیری و تسریع در رفع آنها از مهم‌ترین مشخصه‌های این بازرسی‌ها می‌باشد.

نظری اضافه کرد: در بازرسی‌های سرزده حسب نیاز، آموزش‌های لازم فنی و بیمه‌ای و در موارد خاص تذکرات اصلاحی در جهت بهبود فرایند خدمت‌رسانی به کارگزاران ارائه و مطالبه می‌شود.

شایان ذکر است تاکنون 112 کد کارگزاری در استان آذربایجان‌شرقی صادر شده است که این کارگزاری‌ها در قالب دهیاری‌ها، تعاونی‌های تولید روستایی و عشایری، تعاونی دهیاران و نیز سایر انواع شرکت‌ها در سراسر مناطق روستایی، عشایری و شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت برای پوشش بیمه اجتماعی افراد واجد شرایط فعالیت دارند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©