فارس برگزاری اولین همایش تکریم از شبانان و گله‌داران

فارس برگزاری اولین همایش تکریم از شبانان و گله‌داران

اولین همایش تکریم از شبانان و گله‌داران استان فارس با همکاری مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس، سپاه فجر فارس، سپاه عشایر فارس، قرارگاه محرومیت‌زدایی کشور، امور عشایر، منابع طبیعی و فرمانداری کازرون در شهرستان کازرون برگزار شد.


‌به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، معاون هماهنگ‌کننده و برنامه‌ریزی سپاه فجر فارس در این همایش با اشاره  به نقش ارزنده شبانان و گله‌داران در تولید مواد پروتئینی کشور و وضعیت معیشتی و سختی کار این عزیزان نقش بیمه اجتماعی در تامین آتیه این قشر از جامعه را بسیار حائز اهمییت دانست.

کوشکی ادامه داد: مدیریت صندوق بیمه اجتماعی استان فارس باید به‌عنوان یکی از اعضاء ثابت کمیته محرومیت‌زدایی شبانان و عشایر باشد تا بتوانیم با همت مابقی دستگاه‌های مربوطه آینده‌ای مطئمن برای این عزیزان رقم بزنیم.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان فارس هم در این همایش با اشاره به شروع تمدن بشری از روستا‌ها بر اهمیت این قشر از جامعه تاکید کرد و آنان را رکن اساسی حفظ نظام سیاسی، اقتصادی و امنیتی کشور دانست.

کمالی با یادآوری اینکه روستاییان و عشایر در گذشته تحت پوشش هیچ صندوق بیمه ای نبوده‌اند گفت: از سال 1384 روستائیان و عشایر زیر پوشش چتر حمایتی بیمه قرار گرفته‌اند و توانسته‌اند از خدمات مستمری از کار افتادگی کلی‌، بازنشستگی و بازماندگان متوفی برخوردار شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©