خراسان جنوبی برگزاری ستاد راهبردی بیمه اجتماعی شهرستان قاینات

خراسان جنوبی برگزاری ستاد راهبردی بیمه اجتماعی شهرستان قاینات

جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با حضور معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار شهرستان قاینات در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.


                                                                                              به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، معاون فرماندار شهرستان قاینات در این جلسه که با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی خراسان جنوبی و مسئولان ادارات شهرستانی تشکیل شد‌، با اشاره به نیاز شهرستان به خدمات صندوق بیمه اجتماعی و لزوم معرفی هر چه بهتر این صندوق برای ساکنین منطقه، خواستار همکاری هر چه بیشتر ادارات شهرستان جهت ترویج مثمر‌‌ثمر فرهنگ آینده‌نگری و خدمات صندوق برای عموم مردم ساکن شهرستان و روستاهای اطراف شد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر خراسان جنوبی هم در این جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد و جایگاه  و رتبه شهرستان در استان خواستار فعالیت بیشتر کارگزاری و افزایش درصد جذب بیمه‌شدگان شد.

وی با اشاره به افزایش جمعیت مشمول صندوق طی سال‌های اخیر و افزایش خدمات صندوق از جمله اجرای طرح بازنشستگی پیش از موعد و تاثیرات مثبت افزایش گسترش چتر بیمه‌ای در شهرستان از ضرورت توجه ویژه مسئولین شهرستان به این مقوله سخن گفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,330
  • 3,874,631
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©