همدان بررسی راهکارهای جذب بانوان مشمول بیمه اجتماعی

همدان بررسی راهکارهای جذب بانوان مشمول بیمه اجتماعی

با همکاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان و اداره کل امور بانوان استانداری این استان، راهکارهای جذب بانوان مشمول بیمه اجتماعی بررسی شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان جلسه با حضور 12 سازمان فعال در امور روستا و مدیر کل امور بانوان استانداری استان همدان راهکارهای جذب حداکثری بانوان روستایی که مشمول استفاده از خدمات بیمه اجتماعی هستند بررسی شد.

در این جلسه دوروزی، مدیر کل امور بانوان استانداری استفاده از ظرفیت بمیه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در بیمه کردن بانوان و رفع مشکلات اجتماعی آن‌ها را بسیار ضروری دانست و اعلام کرد که باید از تمامی ظرفیت‌ها در جهت رشد بیمه بانوان و اطلاع‌رسانی به جامعه هدف استفاده شود.

مهدی سماواتی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان همدان هم با بیان شرایط و مزایا صندوق، وضعیت آماری استان و وظایف تمامی سازمان‌های حاضر را در جهت پوشش حداکثری به تفکیک نوع فعالیت را بیان کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©